Jubileuszowe XX Dni Turystyki za nami!

Realizacja XX edycji studenckiego festiwalu podróżniczego była niezwykle emocjonującym momentem, który zjednoczył wszystkich uczestników, organizatorów i miłośników podróży. Podczas uroczystości podsumowano wieloletnią tradycję.

Ponadto podczas tych dwóch dni gościliśmy znamienitych prelegentów, którzy podzielili się swoimi niezapomnianymi przygodami i wrażeniami z podróży. Przeprowadzono liczne konkursy i warsztaty. Dla szerokiego grona uczniów (około 400 uczniów z 9 szkół z Wielkopolski) mięliśmy rozmaite atrakcje, w tym ściankę wspinaczkową.

Na zakończenie uczestnicy mieli okazję porozmawiać ze sobą, wymienić się doświadczeniami i zainspirować się kolejnymi pomysłami na kolejne wyprawy. To było wspaniałe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

XX edycja studenckiego festiwalu podróżniczego Dni Turystyki zakończyła się sukcesem, zyskując coraz większą popularność.