XVII Dni Turystyki 2019

Podczas XVII Edycji Dni Turystyki mających miejsce w dniach 25- 26 marca 2019 roku, odwiedziło nasz wydział 15 szkół z Poznania i okolic. Można powiedzieć, że w ciągu dwóch dni pełnych atrakcji odwiedziło nas prawie 550 uczniów wraz z opiekunami! Poza udziałem w głównych prelekcjach brały one chętnie udział w licznych atrakcjach takich jak np. : Escape room, wystawa zdjęć 3D, Muzeum Ziemi,  warsztaty survival z Tandemowe TripLove, ścianka wspinaczkowa, szafa speleo, bańki mydlane. Dużym zainteresowaniem cieszył się wieczorek argentyński, podczas którego chętne osoby mogły nauczyć się podstaw tanga. Uczniowie mogli brać również udział w stworzonych przez organizatorów konkursach takich jak foto-konkurs na najpiękniejsze zdjęcia o tematyce górskiej lub nadmorskiej czy też konkurs foto-zgaduli. Nagradzani byli także uczestnicy atrakcji ogólnych za najlepszy czas w przejściu szafki speleo oraz escape roomu. Kolejny raz szkoły nie zawiodły i tłumnie przybyły na nasz festiwal podróżniczy.